Cristiano Ronaldo İtirafı: Bu Kararın doğru olmadığı…

Stick to Football isimli podcastte katılan Ole Gunnar Solskajer, Manchester United’ı çalıştırdığı dönem ve Cristiano Ronaldo’yla ilgili itiraflarda bulundu.

“TRANSFER SONRASINDA İŞLER İYİ GİTMEDİ”

Efsane ismin Manchester United’a ikinci transfer sürecini anlatan Solskjaer, “Bu çok hızlı bir karardı. Cristiano’nun ayrılacağını ancak transfer edebileceğimizi düşünmüyorduk. Diğer kulüpler de ilgileniyordu ve biz de heyecanlıydık. Bana, ‘Bu transferi ister misin?’ diye sorduklarında ‘Elbette’ dedim. 37 yaşında olduğunu biliyordum ama dünyanın en iyi golcüsüydü. Sonrasında işler iyi gitmedi ama o zaman için doğru bir karardı.” dedi.

“BU KARARIN DOĞRU OLMADIĞI ORTAYA ÇIKTI”

Ronaldo’nun takıma katıldığı dönemle ilgili konuşan Solskajer, “Cristiano, onunla ilk kez bir araya geldiğimizde sıradaki 4 maçtan üçüncünde oynamak istediğini ve birinde kenarda olabileceğini söyledi ama yedekte olduğunda mutlu olmuyor. Ronaldo takıma gelmeden önce en çok baskı yapan takımlardan biriydik. Cristiano geldikten sonra Daniel James’in gitmesine izin verdik. İkisi farklı tipte oyuncular. Bu benim için doğru karardı ama bu kararın doğru olmadığı ortaya çıktı.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x